SG73P1ETTP3R01F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3R01F
JLCPCB Part #
C4287742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS