SG73P1ETTP301G
MFR.Part #
SG73P1ETTP301G
JLCPCB Part #
C4340469
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS