RK73B2HTTE113J
MFR.Part #
RK73B2HTTE113J
JLCPCB Part #
C2578034
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS