SG73P1ETTP303G
MFR.Part #
SG73P1ETTP303G
JLCPCB Part #
C4351281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS