ERA-2AEB2321X
MFR.Part #
ERA-2AEB2321X
JLCPCB Part #
C4338662
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS