SG73S1ETTP301G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP301G
JLCPCB Part #
C4178943
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS