SG73P1ETTP2153F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2153F
JLCPCB Part #
C4356937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS