RN73H1ETTP73R2C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP73R2C50
JLCPCB Part #
C2538959
Description
63mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS