RK73HW3ATTE10R0F
MFR.Part #
RK73HW3ATTE10R0F
JLCPCB Part #
C346150
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 2W ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS