RN73R2ETTD6342B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6342B50
JLCPCB Part #
C4067407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS