WCR-WCR0402LF-2611-F-P-LT
Extended
- Manufacturer
- TT Electronics
- MFR.Part #
- WCR-WCR0402LF-2611-F-P-LT
- JLCPCB Part #
- C20247702
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 2.61kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount