RK73G2ATTD3920C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3920C
JLCPCB Part #
C6181982
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS