SG73G2ATTD5761C
MFR.Part #
SG73G2ATTD5761C
JLCPCB Part #
C5750464
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS