RN731ETTP5972B50
MFR.Part #
RN731ETTP5972B50
JLCPCB Part #
C4346558
Description
-55℃~+155℃ 59.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS