RK73H1HTTC2871D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2871D
JLCPCB Part #
C5851566
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS