RK73B2BRTTD274G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD274G
JLCPCB Part #
C2595694
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS