SG73P2BRTTD240J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD240J
JLCPCB Part #
C6295172
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS