RK73G1ETTP4123F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4123F
JLCPCB Part #
C2579126
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS