SG73G2ATTD4530C
MFR.Part #
SG73G2ATTD4530C
JLCPCB Part #
C7310424
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS