RN73R1JTTD3972A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3972A25
JLCPCB Part #
C2566806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS