AR05BTCW26R7
MFR.Part #
AR05BTCW26R7
JLCPCB Part #
C7216955
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS