RN731JTTD22R0C25
MFR.Part #
RN731JTTD22R0C25
JLCPCB Part #
C3964416
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS