SG73G2ATTD4530D
MFR.Part #
SG73G2ATTD4530D
JLCPCB Part #
C5750432
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS