SG73G2ATTD9530C
MFR.Part #
SG73G2ATTD9530C
JLCPCB Part #
C6220751
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS