SG732HTTE470K
MFR.Part #
SG732HTTE470K
JLCPCB Part #
C3982026
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS