SR732BTTD1R02F
MFR.Part #
SR732BTTD1R02F
JLCPCB Part #
C2599956
Description
-55℃~+150℃ 1.02Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS