CRGH2010F1K1
MFR.Part #
CRGH2010F1K1
JLCPCB Part #
C2145981
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS