MCR50JZHF4750
MFR.Part #
MCR50JZHF4750
JLCPCB Part #
C19419935
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS