SG732HTTE270K
MFR.Part #
SG732HTTE270K
JLCPCB Part #
C4050937
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS