SG732HTTE474K
MFR.Part #
SG732HTTE474K
JLCPCB Part #
C4169899
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS