SG732ATTD562M
MFR.Part #
SG732ATTD562M
JLCPCB Part #
C4269544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS