MCR10ERTF9102
MFR.Part #
MCR10ERTF9102
JLCPCB Part #
C19437826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS