RN73R2BTTD1432D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1432D50
JLCPCB Part #
C2529610
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS