RN73H2ETTD6652C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6652C25
JLCPCB Part #
C4150708
Description
250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS