RN73H2ETTD56R9F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R9F50
JLCPCB Part #
C4356035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS