HV731JTTD473J
MFR.Part #
HV731JTTD473J
JLCPCB Part #
C4288553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS