RN73R2ETTD1642C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1642C10
JLCPCB Part #
C4192745
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS