RN73R1ETTP4480B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP4480B25
JLCPCB Part #
C4127169
Description
-55℃~+155℃ 448Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS