SG73S2E1RTTD5620F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5620F
JLCPCB Part #
C5916590
Description
-55℃~+155℃ 1W 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS