RN73R2ETTD1642F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1642F10
JLCPCB Part #
C2603214
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS