RN73H1JTTD3240F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3240F10
JLCPCB Part #
C4167159
Description
100mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS