SG73P2BTTD1822F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1822F
JLCPCB Part #
C4186742
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS