RN73R2BTTD51R1D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD51R1D25
JLCPCB Part #
C2531117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS