RN73R2BTTD5111D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5111D25
JLCPCB Part #
C2531069
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS