RN73R2BTTD3053C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3053C50
JLCPCB Part #
C2548382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS