SG73S1JTTD4223F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4223F
JLCPCB Part #
C4119287
Description
-55℃~+155℃ 200mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS