SG73P2BTTD225G
MFR.Part #
SG73P2BTTD225G
JLCPCB Part #
C3978529
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS