RN73R2BTTD2941F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2941F10
JLCPCB Part #
C2551558
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS