RN73H2ATTD15R0B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD15R0B50
JLCPCB Part #
C2538073
Description
125mW 15Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS