RT1206CRB071K21L
MFR.Part #
RT1206CRB071K21L
JLCPCB Part #
C1702610
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS